Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya günümüzde her markanın veya her işletmenin mutlaka katılması gereken bir kanal haline gelmiştir. Kişisel olarak kullandığımız sosyal medya hesaplarımızın yönetimi her ne kadar kolay gibi gelse de aslında işin çok farklı boyutları olduğu çok aşikâr.

Konu bir işletme hesabını yönetmeye geldiğinde, ne yazık ki kişisel hesaplarınızı yönettiğiniz gibi işletme hesabınızı yönetmeniz pek mümkün değildir.

Sosyal Medya Yönetimi Hizmeti Bana Ne Katacak?

Sosyal Medya Yönetimi Hizmetimiz ile işletmeniz için kullandığınız sosyal medya hesaplarınızda düzenli paylaşımlar yapılacak. Paylaşım yapılacak olan ve içinde bulunduğumuz aya ait gönderilerin içerik, görsel bilgileri sizlerle paylaşılacak. Yani siz hesabınızda 1 ay içerisinde ne paylaşılacağını bileceksiniz.

Bir diğer yandan doğru hastag kullanımları sayesinde hesabınızın keşfete düşme olasılığı artacak.

Hedef kitlenizin sizden beklediği içerik veya gönderi türü tespit edilecek ve buna uygun bir şekilde içerikleriniz hazırlanacaktır.

Resul ÖZYURT Sosyal Medya Hesaplarım için Neler Yapabilir?

1- Eğer sosyal medyada hiç bulunmuyorsanız hedef kitlenize uygun olarak bulunmanız gereken bütün sosyal medya kanallarında ki hesaplarınızı oluştururum.

2- Hesaplarınızı oluşturduktan sonra veya zaten hesabınız varsa, rakiplerinizin analizlerini yaparım.

3- Analiz sonucunda rakiplerinizin eksiklerini sizin hesaplarınızda birleştirerek, düzenli bir paylaşım ve içerik planı oluştururum.

4- İçeriklerinize uygun bir şekilde etkileşime geçirici görseller ve cümleler kullanırım.

5- Keşfette yer almanız işin gönderilerinize uygun hastag analizlerini yaparım ve kullanımlarını sağlarım.

6- Müşterileriniz tarafından gönderilen mesajlara ve gönderi altına yapılan yorumlara usule uygun ve samimi bir şekilde cevaplandırırım.

Sosyal Medya Hesaplarınızı risk etmeyin. Unutmayın internet siteleriniz için olmazsa olmaz kaynaklardır sosyal medya. Sizde sosyal medya kanalları ile başarı oranınızı artırmak istiyorsanız hemen aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz.

İLK ALIŞVERİŞİNİZE ÖZEL %30 İNDİRİM İÇİN HEMEN FORMU DOLDURUN VE BU FIRSATI KAÇIRMAYIN.

Başa dön tuşu