Dijital Pazarlama Hizmeti

Her geçen gün gerek dijital ortamda, gerekse reel mağazalarda rekabet artıyor. Dijital Pazarlama Hizmeti sayesinde marka bilinirliğinizi sağlayabilir, sitenize giren müşterilerinizin karşılarına tekrar tekrar çıkarak satış potansiyelinizi arttırabilirsiniz.

Dijital Pazarlama Hizmeti ile Neler Yapıyorum?

Dijital Pazarlama hizmeti, markanızın büyüklüğü veya sektördeki konumu ne durumda olursa olsun, mutlaka fayda göreceğiniz bir hizmet olacaktır.

Sıfırdan başlayan bir marka için marka bilinirliği çalışmaları yapıyoruz ve markanızı olabildiğince çok insana ulaştırıyoruz. Markanızı yeterince çok insana ulaştırdığımız kanaatine vardığımızda ve web siteniz yeteri kadar trafik almaya başladığında bir sonraki aşama olan dönüşüm çalışmaları ile markanıza değer katıyoruz.

İster kurumsal bir internet sitesi olsun, isterseniz e-ticaret sitesi sahibi olun sektör farketmeksizin markanız için mutlaka yapılması gereken çalışmalardır.

İşin en önemli ve benim en sevdiğim bölüm ise kesinlikle remarketing çalışmalarıdır. Düşünsenize bir müşteriniz sitenize giriyor, ürünlerinizi ve/veya sitenizin herhangi bir bölümünü inceliyor. Sonrasında sitenizden ayrılıyor ve farklı sitelerde araştırma yapmaya veya gezmeye devam ediyor veya sosyal medyada vakit harcamaya başlıyor. Aradan biraz zaman geçiyor ve karşısında sizin sitenizin reklamlarını görmeye başlıyor. Mükemmel değil mi? 🙂 Peki siz neden bu çalışmalardan, bu kadar büyük hedef kitlelerden, bu kadar büyük avantajlardan eksik kalasınız?

Resul ÖZYURT ile Başarılı Olabilir Miyim?

Ben ne yazık ki sizlere %100 başarıyı garanti edemem. Çünkü bir markanın başarılı olması için bir çok etken vardır ve ben sadece bu işin bir ayağı yönetiyorum.

Ben ve ekibim size kusursuz bir reklam çalışması yapsalar bile eğer sizin fiyat politikanız, verdiğiniz hizmetin veya satışını yaptığınız ürünün kalitesi, müşteri ilişkileriniz, satış sonrası desteğiniz, aldığınız müşteri yorumları gibi bir çok faktörde yetersiz iseniz başarısız olma olasılığını çok yüksektir ve Google Reklamcılığı ile maalesef bütün bu kusurları kapatmak mümkün değildir.

Aynı şekilde size sadece Google reklamları veya Sosyal Medya Reklamları ile %100 başarıyı kimse veremez. Eğer bir kişi ve/veya firma size bunu garanti ediyorsa emin olun bu hizmet sonucunda zarar gören tek taraf siz olacaksınız.

Nasıl ki bir insan geleceği göremiyor ve size gelecekten haber veremiyorsa, hiç bir dijital pazarlama uzmanı size Google veya Sosyal Medya reklamcılığı ile %100 başarılı olacağınız garantisini de veremez.

Dijital Pazarlama Hizmeti ile Tam Olarak Hangi Hizmetleri Alacağım?

Bu sayfanın altında bulunan iletişim formu aracılığı ile iletişime geçtikten sonra çalışma saatimize göre size dönüş yapıyoruz ve hizmet almak istediğiniz işin detaylarını görüşüyoruz.

Bu görüşme sonrasında gerek sosyal medya tarafında, gerek arama motoru tarafında detaylı bir rakip analizi yapıyoruz ve markanızın sektördeki konumunu tespit ediyoruz.

Daha sonrasında rakipleriniz ile rekabet edebilirlik durumunuzu inceleyip, reklamlardan beklediğiniz sonuca sizi en çabuk ulaştırabilecek çalışmaları adım adım sizlere raporluyoruz.

Bütün bu işlemlerin sonrasında eğer bizimle çalışmak isterseniz, aramızda imzalayacağımız sözleşme sonrasında çalışmalara başlıyoruz ve size sunduğumuz raporda ki adımları uygulayarak markanızın gelişimini haftalık toplantılar ile beraber gözlemliyoruz.

Tüm bu aşamalardan kısa bir şekilde bahsetmek gerekirse, markanız sektörüne uygun olarak Google ve/veya Sosyal Medya reklamcılığı kanadında gerekli kampanya çalışmalarını oluşturuyoruz.

Sektörünüzde ki müşteri kitlesinin arama yapma işleminin uygun olduğu kanal tespit edildikten sonra trafik reklamlarımızı bu kanalda başlatıyoruz.

Daha sonra sitenize giren müşterilerinizi kaybetmemeniz için remarketing ile tekrar tekrar karşılarına çıkarak potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı ve satış oranınızı arttırmayı hedefliyoruz.

Sizlerde markanızın daha iyi konumlara ulaşması için, marka bilinirliğinizi güçlendirmek için benimle aşağıda yer alan formdan iletişime geçebilirsiniz.

İLK ALIŞVERİŞİNİZE ÖZEL %30 İNDİRİM İÇİN HEMEN FORMU DOLDURUN VE BU FIRSATI KAÇIRMAYIN.

Başa dön tuşu